Location : Home > M > MBRF40020
MBRF40020
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF40020 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF40020 SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 400A 10000 TEL 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0321320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Yellow 8-22 AWG
1754460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1754460000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 7.62 180 3POS SN OR EKT Electronics Co., Ltd
1754460000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 7.62 180 3POS SN OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1754460000 Weidmuller 298890 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com