Location : Home > T > TFR36PA10
TFR36PA10
Share on FacebookShare on Facebook
TFR36PA10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TFR36PA10 CONN PLUG HSG 36POS 157230 ITT Cannon, LLC 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387390399 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS TT 59 20 ASY
SQT-105-01-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
SQT-105-01-L-S ELECTRONIC 26171 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SQT-105-01-L-S IC 38632 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
SQT-105-01-L-S IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-092-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-110-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold