Location : Home > D > DSC1122AI2-106.2500
DSC1122AI2-106.2500
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1122AI2-106.2500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1122AI2-106.2500 OSC MEMS 106.25MHZ LVPECL SMD 87610 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DP25-BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-22 AWG
DP25-BU Eaton 147170 2016+ TERMINAL BLOCK 25A BLUE Unitronix Electronics Limited
DP25-BU IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP25-BU NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-169-13-000101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 169POS GOLD
510-83-169-13-000101 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-169-13-000101 Preci-Dip 156940 2016+ CONN SOCKET PGA 169POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-169-13-000101 Preci-Dip 277990 2016+ CONN SOCKET PGA 169POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-120-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-120-01-T-S STOCK 43770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SSW-120-01-T-S ELECTRONIC 26440 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSW-120-01-T-S ELECTRONIC 26440 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
833-87-024-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-024-10-001101 Preci-Dip 157410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-024-10-001101 Preci-Dip 297870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-010-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-010-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-010-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 10POS DUAL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-010-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 10POS DUAL .350 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-010-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 10POS DUAL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1830538 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1830538 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1830538 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1830538 Phoenix Contact 298910 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87232-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold