Location : Home > V > VS-36MB20A
VS-36MB20A
Share on FacebookShare on Facebook
VS-36MB20A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VS-36MB20A ROHS 492100 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VS-36MB20A 789465 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
124-93-304-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD
124-93-304-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
124-93-304-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD Unitronix Electronics Limited
124-93-304-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
124-93-304-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 4 LVL .300 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
960130-6202-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
960130-6202-AR 3M 147430 2016+ CONN SOCKET SGL VERT 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
960130-6202-AR 3M 288910 2016+ CONN SOCKET SGL VERT 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
960130-6202-AR IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
811-22-019-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 19 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-019-30-001101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-019-30-001101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-019-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147030 2016+ CONN SPRING CONT 19 POS .177 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-019-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 299070 2016+ CONN SPRING CONT 19 POS .177 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325133-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325133-20-0 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
45210-600230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
45210-600230 3M 157110 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 10POS Unitronix Electronics Limited
45210-600230 3M 299170 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 10POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1393450-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 52 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black
1393450-3 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1393450-3 TE Connectivity AMP Connectors 156990 2016+ 52P KABELBAUM- Unitronix Electronics Limited
0022286364 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
929500-01-12 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929500-01-12 3M 287570 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929500-01-12 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929500-01-12 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 12POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd