Location : Home > T > TFR24PA10
TFR24PA10
Share on FacebookShare on Facebook
TFR24PA10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TFR24PA10 CONN PLUG HSG 24POS 157350 ITT Cannon, LLC 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
323-87-146-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-87-146-41-001101 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-87-146-41-001101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-87-146-41-001101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-83-030-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-83-030-40-001101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-030-40-001101 Preci-Dip 288390 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK60218330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60218330 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60218330 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
824-22-011-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 11 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-011-00-001000 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-22-011-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157640 2016+ CONN HEADER SPRING 11POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-011-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297790 2016+ CONN HEADER SPRING 11POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S8B-PHDSS(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
929834-03-14 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929834-03-14 3M 288130 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-03-14 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929834-03-14 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-103904-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold