Location : Home > 5 > 501ACA100M000BAG
501ACA100M000BAG
Share on FacebookShare on Facebook
501ACA100M000BAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
501ACA100M000BAG OSC CMEMS 100.000MHZ LVCMOS SMD 42355 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
501ACA100M000BAG OSC CMEMS 100.000MHZ LVCMOS SMD 140130 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
501ACA100M000BAG OSC CMEMS 100.000MHZ LVCMOS SMD 57779 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501ACA100M000BAG OSC CMEMS 100.000MHZ LVCMOS SMD 87890 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB25 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 2-14 AWG
ATB25 Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATB25 Amphenol PCD 147410 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATB25 Amphenol PCD 288130 2016+ TERM BLOCK 12MM DIN END PLATE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1887220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 10-26 AWG
1887220000 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1887220000 Weidmuller 147850 2016+ TERMINAL WTD 6/4 FF Unitronix Electronics Limited
1887220000 Weidmuller 287910 2016+ TERMINAL WTD 6/4 FF Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-063-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
40-6820-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-6820-90C Aries Electronics 147270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-6820-90C Aries Electronics 277450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6820-90C IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0015445162 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
447255-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 ROW BOX RECP 105 POS 100 C/L
430202-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1897474 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1897474 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1897474 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1897474 Phoenix Contact 298290 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com