Location : Home > C > CSX-750FCC32000000T
CSX-750FCC32000000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FCC32000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FCC32000000T OSC XO 32.000MHZ CMOS TTL SMD 42435 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FCC32000000T OSC XO 32.000MHZ CMOS TTL SMD 140210 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX-750FCC32000000T OSC XO 32.000MHZ CMOS TTL SMD 57859 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FCC32000000T OSC XO 32.000MHZ CMOS TTL SMD 97750 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
950462-6102-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
416-83-238-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-238-41-003101 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-238-41-003101 Preci-Dip 147380 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-238-41-003101 Preci-Dip 288370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-8750-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-8750-610C Aries Electronics 147360 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-8750-610C Aries Electronics 290450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38145-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38145-24-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38145-24-0 NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
281695-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-647051-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
3-647051-3 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-647051-3 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3-647051-3 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ CONN HEADER 3POS R/A .100 TIN Unitronix Electronics Limited
3-647051-3 TE Connectivity AMP Connectors 288310 2016+ CONN HEADER 3POS R/A .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-647166-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
3-647166-8 Electronics 26061 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3-647166-8 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-647166-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1973510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1973510000 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1973510000 Weidmuller 157650 2016+ SCD 3.81/20/90F 3.2SN GN BX Unitronix Electronics Limited
292132-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin