Location : Home > T > TFR06RA10
TFR06RA10
Share on FacebookShare on Facebook
TFR06RA10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TFR06RA10 CONN RCPT HSG 6POS 157270 ITT Cannon, LLC 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-044-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-044-10-005101 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-044-10-005101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-044-10-005101 Preci-Dip 289150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-060-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1688950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1688950000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688950000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 2.5MM 250V 16A 10POS TPC Global Service Co.Ltd.
1688950000 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR Unitronix Electronics Limited
643228-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole, Right Angle Gold
643228-2 Electronics 24939 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
643228-2 Electronics 24939 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
643228-2 STOCK 46110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1728130000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1728130000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 34POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1728130000 Weidmuller 147640 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1728130000 Weidmuller 298070 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com