Location : Home > S > SIT1602AIB2-25E
SIT1602AIB2-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB2-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 140230 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57879 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 97810 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SQT-107-01-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
SQT-107-01-L-S NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQT-107-01-L-S IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-090-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
44-3574-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN
44-3574-18 Aries Electronics 146930 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Unitronix Electronics Limited
44-3574-18 Aries Electronics 288110 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-3574-18 IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1612980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.276" (7.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1612980000 Weidmuller 147290 2016+ CONN PLUG FEMALE 7POS 7MM Unitronix Electronics Limited
1612980000 Weidmuller 297870 2016+ CONN PLUG FEMALE 7POS 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com