Location : Home > T > TD-19.440MCD-T
TD-19.440MCD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TD-19.440MCD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TD-19.440MCD-T OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD 88070 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TD-19.440MCD-T OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD 56959 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-19.440MCD-T OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD 41535 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387319703 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws