Location : Home > H > H511A05200J0G
H511A05200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
H511A05200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMAZ8V2-13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 1W SMA
SMAZ8V2-13 IC 37572 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
SMAZ8V2-13 N/A 98550 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SMAZ8V2-13 ORIGINAL 94675 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ZMM5253B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 25V 500MW MINIMELF
ZMM5253B-7 DIODES 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ZMM5253B-7 Diodes Inc 140220 17+/18+ DIODE ZENER 25V 500MW MINIMELF FindCores Electronics Co.,Ltd.
0395300505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)