Location : Home > T > TCX212U040L2L
TCX212U040L2L
Share on FacebookShare on Facebook
TCX212U040L2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCX212U040L2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2100uF 40Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCX212U040L2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2100uF 40Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TCX212U040L2L CAP ALUM 2100UF 40V AXIAL 705800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TCX212U040L2L CAP ALUM 2100UF 40V AXIAL 600600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited