Location : Home > T > TCJW686M006R0070
TCJW686M006R0070
Share on FacebookShare on Facebook
TCJW686M006R0070 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJW686M006R0070 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 68uF 20 ESR=70 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCJW686M006R0070 ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TCJW686M006R0070 CAP TANT 68UF 6.3V 20 2312 1528200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCJW686M006R0070 CAP TANT 68UF 6.3V 20 2312 893200 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCJW686M006R0070 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 68uF 20 ESR=70 Learn More 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd