Location : Home > M > MLP501M150EK1A
MLP501M150EK1A
Share on FacebookShare on Facebook
MLP501M150EK1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP501M150EK1A CAP ALUM 500UF 20 150V FLATPACK 706700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP501M150EK1A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 500uF 150Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP501M150EK1A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 500uF 150Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd