Location : Home > T > TCJD685M063R0120
TCJD685M063R0120
Share on FacebookShare on Facebook
TCJD685M063R0120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJD685M063R0120 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TCJD685M063R0120 CAP TANT 6.8UF 63V 20 1917 1538000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCJD685M063R0120 CAP TANT 6.8UF 63V 20 1917 892700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCJD685M063R0120 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 63v 6.8uF 20 Tol ESR = 120 Learn Mor 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd