Location : Home > 9 > 930C1W1P5K-F
930C1W1P5K-F
Share on FacebookShare on Facebook
930C1W1P5K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
930C1W1P5K-F Film Capacitors 1.5uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
930C1W1P5K-F CAP FILM 1.5UF 100VDC AXIAL 602100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
930C1W1P5K-F Film Capacitors 1.5uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
930C1W1P5K-F Film Capacitors 1.5uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
930C1W1P5K-F CAP FILM 1.5UF 100VDC AXIAL 707300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.