Location : Home > T > TCG500T450N2C
TCG500T450N2C
Share on FacebookShare on Facebook
TCG500T450N2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCG500T450N2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50uF 450Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCG500T450N2C CAP ALUM 50UF 450V AXIAL 77790 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCG500T450N2C CAP ALUM 50UF 450V AXIAL 1356500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com