Location : Home > B > B41252C9228M
B41252C9228M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252C9228M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252C9228M CAP ALUM 2200UF 20 100V SNAP 1257400 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B41252C9228M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200 F 100V 35X30 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com