Location : Home > T > TC50L3I32K7680
TC50L3I32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC50L3I32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC50L3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42155 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC50L3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57579 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2788061 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through 12-24 AWG
2788061 Phoenix Contact 147050 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2788061 Phoenix Contact 288130 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397120005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
8-52931-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
8-52931-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SPADE SPRING 16-22 AWG #10 EKT Electronics Co., Ltd
8-52931-1 IC 36620 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1953140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
1953140000 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1953140000 Weidmuller 146940 2016+ LMZF 10/4/135 3.5SW Unitronix Electronics Limited
1953140000 Weidmuller 287930 2016+ LMZF 10/4/135 3.5SW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1770979 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole