Location : Home > S > SIT9003AC-3-33DB
SIT9003AC-3-33DB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-3-33DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-3-33DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 139380 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-3-33DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57029 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-3-33DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 98710 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F32025CLR Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À20ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F32025CLR CTS-Frequency Controls 139460 NEW RoHS CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F32025CLR CTS-Frequency Controls 41685 1538+ CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F32025CLR CTS-Frequency Controls 57109 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F32025CLR CTS-Frequency Controls 97850 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
433112-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433112-03-0 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387590365 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
796642-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
796642-9 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796642-9 TE Connectivity AMP Connectors 298350 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796642-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 9POS VERT 5MM EKT Electronics Co., Ltd
796642-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 9POS VERT 5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd