Location : Home > T > TC32N6A32K7680
TC32N6A32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32N6A32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32N6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41925 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32N6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57349 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-062-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold