Location : Home > T > TC32L6A32K7680
TC32L6A32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32L6A32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32L6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42025 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32L6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57449 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-796640-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
4-796640-4 39424 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
4-796640-4 Distributor 173010 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
4-796640-4 STOCK 43490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
346-43-128-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 28POS GOLD
346-43-128-41-013000 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-128-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157810 2016+ CONN SOCKET SIP 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-128-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278670 2016+ CONN SOCKET SIP 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-256-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0719790231 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
3-1445093-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
3-1445093-0 Electronics 25839 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-1445093-0 Electronics 25839 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3-1445093-0 STOCK 43810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1728510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1728510000 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1728510000 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1728510000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1728510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 14POS SN OR EKT Electronics Co., Ltd