Location : Home > T > TC32N5C32K7680
TC32N5C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32N5C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32N5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42115 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32N5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57539 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-810-90 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-810-90 Aries Electronics 157030 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-810-90 Aries Electronics 278910 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-810-90 IC 60020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-030-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-030-30-480101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-030-30-480101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com