Location : Home > C > CWX813-024.576M
CWX813-024.576M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX813-024.576M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX813-024.576M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CWX813-024.576M OSC XO 24.576MHZ LVCMOS SMD 57219 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LP20221707 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
LP20221707 Eaton 156970 2016+ CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
LP20221707 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP20221707 NEW 88910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMM-120-02-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
SMM-120-02-S-S IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMM-120-02-S-S NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMM-120-02-S-S Samtec Inc. 147120 2016+ CONN RCPT 2MM 20POS SMD Unitronix Electronics Limited
0015453152 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
28-3554-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS
28-3554-16 Aries Electronics 147160 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS Unitronix Electronics Limited
28-3554-16 Aries Electronics 288530 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com