Location : Home > T > TC25V3I32K7680
TC25V3I32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC25V3I32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC25V3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41535 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC25V3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 56959 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021323-00040T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00040T4LF Amphenol FCI 157120 2016+ CONN RCPT 40POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00040T4LF Amphenol FCI 298010 2016+ CONN RCPT 40POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF3A-6P-2DS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
DF3A-6P-2DS Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Power Agency Co.,Ltd
DF3A-6P-2DS Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF3A-6P-2DS ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
350-80-123-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-123-00-001101 Preci-Dip 147240 2016+ CONN HDR 23POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-123-00-001101 Preci-Dip 279010 2016+ CONN HDR 23POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433305-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433305-24-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0878321416 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
5-2232360-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.236" (6.00mm)
5-2232360-4 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2232360-4 TE Connectivity AMP Connectors 157370 2016+ CONN RCPT HOUSING 12POS 6MM Unitronix Electronics Limited
5-2232360-4 TE Connectivity AMP Connectors 278090 2016+ CONN RCPT HOUSING 12POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-2232360-4 TEconnecti 8000 0 NANAM electronics
770894-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)