Location : Home > 2 > 20021323-00040T4LF
20021323-00040T4LF
Share on FacebookShare on Facebook
20021323-00040T4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20021323-00040T4LF CONN RCPT 40POS SMD B/E GOLD 298010 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021323-00040T4LF CONN RCPT 40POS SMD B/E GOLD 157120 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-044-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-044-10-012101 Preci-Dip 147790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-044-10-012101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com