Location : Home > T > TC25N5A32K7680
TC25N5A32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC25N5A32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC25N5A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42245 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC25N5A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57669 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-93-151-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
18-8650-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-8650-610C Aries Electronics 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-8650-610C Aries Electronics 277450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-8650-610C IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0015453180 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1626720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1626720000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1626720000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 15POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1626720000 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
530340-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 ROW BOX RECP 90 POS STAG
432210-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432210-13-0 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-115-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-115-41-035101 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-115-41-035101 Preci-Dip 157820 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-115-41-035101 Preci-Dip 297850 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430451613 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
1-770970-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole, Right Angle Gold