Location : Home > S > SIT8008AIU3-30E
SIT8008AIU3-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU3-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU3-30E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 139450 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU3-30E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 57099 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU3-30E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 98410 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-87-632-41-013101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
116-87-632-41-013101 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-87-632-41-013101 Preci-Dip 157590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-87-632-41-013101 Preci-Dip 278990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-074-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
T37073-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37073-12-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37073-12-0 NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-002-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1629390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1629390000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1629390000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 6POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1629390000 Weidmuller 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1722610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722610000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1722610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 2POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1722610000 Weidmuller 147350 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1620400000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1620400000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1620400000 Weidmuller 147320 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1620400000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431300-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431300-21-0 IC 59380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
90131-0150 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin