Location : Home > T > TC25N3A32K7680
TC25N3A32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC25N3A32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC25N3A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41695 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC25N3A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57119 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASMA42 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-22 AWG
ASMA42 Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
123-93-652-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
123-93-652-41-001000 IC 57290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-93-652-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-93-652-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 296450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-93-652-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 3 LVL .600 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PPPC052KFMS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1744417-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
1744417-3 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1744417-3 TE Connectivity AMP Connectors 147030 2016+ 3 POS EP 2.5 HSG GLOW WIRE Unitronix Electronics Limited
1744417-3 TE Connectivity AMP Connectors 277930 2016+ 3 POS EP 2.5 HSG GLOW WIRE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1744417-3 TEConnecti 7500 Icompplus Electronics
5-292165-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
5-292165-1 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5-292165-1 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ CONN HDR 11POS VERT 2MM TIN T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1971800-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin