Location : Home > T > TC25L3I32K7680
TC25L3I32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC25L3I32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC25L3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41595 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC25L3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57019 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASA2BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 14-22 AWG
ASA2BK Amphenol PCD 147810 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ASA2BK Amphenol PCD 288450 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3210237 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3210237 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210237 Phoenix Contact 146990 2016+ CONN TERM BLOCK W/DIODE 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3210237 Phoenix Contact 287870 2016+ CONN TERM BLOCK W/DIODE 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3101016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 12-28 AWG
3101016 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3101016 Phoenix Contact 147310 2016+ TERM BLOCK TEST DISCONNECT GRAY Unitronix Electronics Limited
3101016 DINK 822 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
2-284041-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284041-5 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-284041-5 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284041-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284041-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 25PS VERT 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
399-83-129-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-83-129-10-003101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-83-129-10-003101 Preci-Dip 297690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
89588-010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold