Location : Home > T > TC25M3I32K7680
TC25M3I32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC25M3I32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC25M3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41735 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC25M3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57159 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
101-93-320-41-560000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
101-93-320-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
101-93-320-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
101-93-320-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
101-93-320-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .300 20POS EKT Electronics Co., Ltd
801-43-039-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
612-93-432-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
612-93-432-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
612-93-432-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147180 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
612-93-432-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
612-93-432-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET CARRIER SLDRTL .400 32POS EKT Electronics Co., Ltd