Location : Home > D > DF3AA-15EP-2C
DF3AA-15EP-2C
Share on FacebookShare on Facebook
DF3AA-15EP-2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3AA-15EP-2C standard package with RoHS 43430 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DF3AA-15EP-2C 2mm Pitch Connector for Discrete Wire Connection(Product approved by U 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DF3AA-15EP-2C CONN PLUG HOUSING 15POS 2MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF3AA-15EP-2C originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3210583 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3210583 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210583 Phoenix Contact 147560 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3210583 Phoenix Contact 287290 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386915718 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
310-87-157-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold