Location : Home > T > TC-37.500MBE-T
TC-37.500MBE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-37.500MBE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-37.500MBE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 140170 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-37.500MBE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 42395 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-37.500MBE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 140170 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-37.500MBE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 57819 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-37.500MBE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 87870 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F30023CKR Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F30023CKR CTS-Frequency Controls 140090 NEW RoHS CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F30023CKR CTS-Frequency Controls 42315 1538+ CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F30023CKR CTS-Frequency Controls 57739 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F30023CKR CTS-Frequency Controls 97690 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3240091 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector M8 Stud Circular 8 AWG Crimp
3240091 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3240091 Phoenix Contact 147770 2016+ CONN RING CIRC 8AWG M8 CRIMP Unitronix Electronics Limited
3240091 Phoenix Contact 287790 2016+ CONN RING CIRC 8AWG M8 CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
33460 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 10 Stud Circular 8 AWG Crimp
33460 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 8 AWG #10 SOLIS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
33460 Original 39816 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
33460 Semiconductor 20105 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
796866-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796866-3 657894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
796866-3 Electronics 27729 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
796866-3 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282857-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-282857-7 TE Connectivity AMP Connectors 297530 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282857-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-282857-7 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 17POS 5.08MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd