Location : Home > H > HT15508000J0G
HT15508000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HT15508000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F26022AAR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F26022AAR CTS-Frequency Controls 139720 17+/18+ CRYSTAL 26.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F26022AAR CTS-Frequency Controls 139720 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F26022AAR CTS-Frequency Controls 31945 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F26022AAR CTS-Frequency Controls 57369 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TFZGTR3.6B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 500MW TUMD2
TFZGTR3.6B NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TFZGTR3.6B ROHM Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
TFZGTR3.6B ROHM Semiconductor 80,000 2016+ Zener Diodes Diode Zener Single 3.7225V 3 500mW enkaite Electronics Co., Ltd
636L3C077M76000 Crystals and Oscillators Oscillators 77.76MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 40mA Enable/Disable
636L3C077M76000 CTS-Frequency Controls 57039 2015+ OSC XO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
636L3C077M76000 CTS-Frequency Controls 89130 2015+ OSC XO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
636L3C077M76000 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT1618AE-71-33E-40.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 40MHZ OE
SR-250-XY Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Butt Splice, Inline, Individual Openings Connector Screw 250 MCM (kcmil) - 6 AWG
SR-250-XY IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SR-250-XY NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SR-250-XY Panduit Corp 157230 2016+ SPLICER/REDUCER ALUM DUAL RATED Unitronix Electronics Limited
TS143F33IET Crystals and Oscillators Crystals 14.31818MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
TS143F33IET IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS143F33IET NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8209AC-82-18E-125.003125Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 125.003125MHZ OE
416F500X3CDT Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À15ppm Crystal 18pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F500X3CDT CTS-Frequency Controls 42395 1538+ CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT Alphatek Technology Limited
416F500X3CDT CTS-Frequency Controls 57819 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F500X3CDT CTS-Frequency Controls 97470 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0395360002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1798900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1798900000 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1798900000 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1798900000 Weidmuller 297450 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3026175 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block 2 Piece