Location : Home > 6 > 636L3C077M76000
636L3C077M76000
Share on FacebookShare on Facebook
636L3C077M76000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
636L3C077M76000 OSC XO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD 89130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
636L3C077M76000 OSC XO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD 57039 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8146450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Beige
8146450000 Weidmuller 147810 2016+ CONN TERM BLOCK EN LD 24VAC Unitronix Electronics Limited
8146450000 Weidmuller 288450 2016+ CONN TERM BLOCK EN LD 24VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com