Location : Home > T > TC-35.328MBD-T
TC-35.328MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-35.328MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-35.328MBD-T OSC MEMS 35.328MHZ CMOS SMD 32415 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-35.328MBD-T OSC MEMS 35.328MHZ CMOS SMD 87950 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-35.328MBD-T OSC MEMS 35.328MHZ CMOS SMD 57839 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-034-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold