Location : Home > T > TC-14.7456MBD-T
TC-14.7456MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-14.7456MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-14.7456MBD-T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 31855 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-14.7456MBD-T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 88730 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-14.7456MBD-T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 57279 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB10R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 6-20 AWG
ATB10R Amphenol PCD 147240 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 10MM RED Unitronix Electronics Limited
ATB10R Amphenol PCD 287970 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 10MM RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com