Location : Home > T > TC-32.350MBD-T
TC-32.350MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-32.350MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-32.350MBD-T OSC MEMS 32.35MHZ CMOS SMD 32245 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-32.350MBD-T OSC MEMS 32.35MHZ CMOS SMD 89210 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-32.350MBD-T OSC MEMS 32.35MHZ CMOS SMD 57669 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38010-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38010-10-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38010-10-0 NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-022-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-022-10-269101 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-022-10-269101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-022-10-269101 Preci-Dip 297730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1755380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1755380000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1755380000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 90 10POS AU OR EKT Electronics Co., Ltd
1755380000 Weidmuller 147520 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
999-11-230-10 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Insulated 0.300" (7.62mm) Gold
999-11-230-10 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
999-11-230-10 Preci-Dip 157870 2016+ JUMPER MALE 2.54MM Unitronix Electronics Limited
999-11-230-10 Preci-Dip 278290 2016+ JUMPER MALE 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1777963 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777963 Phoenix Contact 147290 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1777963 Phoenix Contact 297870 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38142-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38142-15-0 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38142-15-0 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-147723-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1-147723-3 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ CONN RCPT 14POS VERT .100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-147723-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-147723-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 14POS VERT .100 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-017-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Surface Mount
430713-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5-103080-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-103080-9 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-103080-9 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ CONN HEADER VERT 11POS PCB TIN Unitronix Electronics Limited
5-103080-9 TE Connectivity AMP Connectors 298110 2016+ CONN HEADER VERT 11POS PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com