Location : Home > T > TC-32.263MBD-T
TC-32.263MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-32.263MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-32.263MBD-T OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD 32445 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-32.263MBD-T OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD 89010 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-32.263MBD-T OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD 57869 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-87-087-10-229101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
805-87-087-10-229101 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-087-10-229101 Preci-Dip 147640 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Unitronix Electronics Limited
805-87-087-10-229101 Preci-Dip 289130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com