Location : Home > T > TC-29.4912MBD-T
TC-29.4912MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-29.4912MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-29.4912MBD-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 32145 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-29.4912MBD-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 87850 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-29.4912MBD-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 57569 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
714-43-118-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 18POS GOLD
714-43-118-31-018000 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-118-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157710 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-118-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278870 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-018-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 18 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-018-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-018-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-018-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS DUAL .295 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-018-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS DUAL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1986692-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986692-9 IC 56570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986692-9 TE Connectivity AMP Connectors 147140 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986692-9 TE Connectivity AMP Connectors 298710 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M80-4021201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1-794354-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-794354-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-794354-1 TE Connectivity AMP Connectors 287690 2016+ CONN HEADER 12POS VERT PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794354-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-794354-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 12POS VERT PCB TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
568-001-000-200 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Receptacle
568-001-000-200 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
568-001-000-200 EDAC Inc. 278850 2016+ CONN RCPT 1POS WATERPROOF 15AMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
568-001-000-200 N/A 819 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1702200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1702200000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702200000 Weidmuller 157790 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1702200000 Weidmuller 289130 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com