Location : Home > S > SIT3809AI-D-25NH
SIT3809AI-D-25NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-D-25NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-D-25NH OSC MEMS PROG 2.5V SMD 57209 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-D-25NH OSC MEMS PROG 2.5V SMD 98410 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015453636 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
833-87-096-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold