Location : Home > P > PBC13SBAN
PBC13SBAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC13SBAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC13SBAN CONN HEADER .100 SINGL R/A 13POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX6F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 8-22 AWG
ATX6F Amphenol PCD 147680 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
ATX6F Amphenol PCD 289050 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFM210-LPSE-D24-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
851-83-011-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-83-011-10-001101 IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-011-10-001101 Preci-Dip 157730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-011-10-001101 Preci-Dip 298670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0436500309 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
292132-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
NPPC112KFMS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
NPPC112KFMS-RC IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPC112KFMS-RC NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC112KFMS-RC Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FMALE 22POS DL .1 GOLD SMD EKT Electronics Co., Ltd
NPPC112KFMS-RC Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FMALE 22POS DL .1 GOLD SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
430603-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430603-23-0 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0050579407 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
178483-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.156" (3.96mm)
178483-1 TE Connectivity AMP Connectors 278210 2016+ CONN PLUG 6POS FREE HANGING Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
178483-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
178483-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 6POS FREE HANGING Global Thunder Electronics Co.,Ltd
HRP-07-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
HRP-07-S Electronics 26701 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HRP-07-S Electronics 26701 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
HRP-07-S STOCK 43830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
6-353908-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.059" (1.50mm)