Location : Home > T > TC-16.0972MCE-T
TC-16.0972MCE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-16.0972MCE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-16.0972MCE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 140180 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-16.0972MCE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 42405 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-16.0972MCE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 140180 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-16.0972MCE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 57829 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-16.0972MCE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 87490 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OQ19B15100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ19B15100J0G Amphenol FCI 147080 2016+ 250 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
OQ19B15100J0G IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ19B15100J0G NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2311-3-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.186" (4.72mm) Tin-Lead
2311-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2311-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298490 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=4.72MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-33466-3 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 6 AWG Crimp
8-33466-3 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-33466-3 Original 37984 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
8-33466-3 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1825720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1825720000 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1825720000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1825720000 Weidmuller 287390 2016+ CONN TERM BLK 10PS 3.5MM STR PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com