Location : Home > T > TC-16.0972MBE-T
TC-16.0972MBE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-16.0972MBE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-16.0972MBE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 139300 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-16.0972MBE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 41525 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-16.0972MBE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 139300 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-16.0972MBE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 56949 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-16.0972MBE-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 87690 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MC-306 32.7680KB-E0: ROHS Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À50ppm Crystal 6pF 50 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MC-306 32.7680KB-E0: ROHS EPSON 57839 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 6.0PF SMD Unitronix Electronics Limited
MC-306 32.7680KB-E0: ROHS EPSON 77690 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 6.0PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MC-306 32.7680KB-E0: ROHS EPSON 77690 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 6.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MC-306 32.7680KB-E0: ROHS EPSON 77690 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 6.0PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395205705 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1001150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1001150000 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1001150000 Weidmuller 156930 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1001150000 Weidmuller 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395116009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1512860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1512860000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1512860000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 4POS 90 ORG EKT Electronics Co., Ltd
32981 ORIGINAL 1027 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
32981 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
32981 Littelfuse Inc 139780 NEW RoHS FUSE 175A FindCores Electronics Inc.