Location : Home > T > TC-12.352MCD-T
TC-12.352MCD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-12.352MCD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-12.352MCD-T OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 88750 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-12.352MCD-T OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 57429 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-12.352MCD-T OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 42005 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-160-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
510-87-210-17-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 210POS GOLD
510-87-210-17-061101 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-210-17-061101 Preci-Dip 157210 2016+ CONN SOCKET PGA 210POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-210-17-061101 Preci-Dip 277990 2016+ CONN SOCKET PGA 210POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1445700000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
1635710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1635710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 23POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1635710000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1635710000 Weidmuller 298650 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-026-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-026-10-173101 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-026-10-173101 Preci-Dip 147630 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-026-10-173101 Preci-Dip 297570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com