Location : Home > S > SQPCIE100
SQPCIE100
Share on FacebookShare on Facebook
SQPCIE100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SQPCIE100 OSC XO 100.000MHZ HCSL SMD 57159 Pericom 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SQPCIE100 OSC XO 100.000MHZ HCSL SMD 79170 Pericom 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325131-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325131-11-0 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
855-87-027-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
855-87-027-20-001101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
855-87-027-20-001101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com