Location : Home > T > TAAD336K035G
TAAD336K035G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAD336K035G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAD336K035G CAP TANT 33UF 35V 10 AXIAL 1325700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAD336K035G CAP TANT 33UF 35V 10 AXIAL 680400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAD336K035G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 33uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd