Location : Home > U > UNL8W15K-F
UNL8W15K-F
Share on FacebookShare on Facebook
UNL8W15K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UNL8W15K-F CAP FILM 15UF 800VDC SNAP 794500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UNL8W15K-F CAP FILM 15UF 800VDC SNAP 799300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UNL8W15K-F CAP FILM 15UF 800VDC SNAP 1454500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UNL8W15K-F CAP FILM 15UF 800VDC SNAP 794500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UNL8W15K-F ROHSPb 492100 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UNL8W15K-F Film Capacitors 15uF 800V 10 Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com