Location : Home > T > TAAD157K016G
TAAD157K016G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAD157K016G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAD157K016G CAP TANT 150UF 16V 10 AXIAL 681000 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAD157K016G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 150uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
TAAD157K016G CAP TANT 150UF 16V 10 AXIAL 1326300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com