Location : Home > T > TAAD157K010G
TAAD157K010G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAD157K010G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAD157K010G CAP TANT 150UF 10V 10 AXIAL 1326400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAD157K010G CAP TANT 150UF 10V 10 AXIAL 681100 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAD157K010G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 150uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd